Sil deelt:

 

Overgang, transitie 2011-2012   


De overgang van 2011 naar 2012 is absoluut het meest mooie oud & nieuw geweest voor mij in dit leven hier op aarde tot nu toe. Het is een weekend geweest waar ik angst heb mogen los laten, vaste overtuigingen in de ogen heb mogen zien en terugnemen en loskoppelen van het massa bewustzijn omtrent verplichtingen. 

oud en nieuw

Mijzelf zulk een rustige, intense en ook weer de meest relaxte en verbonden jaarwisseling kunnen geven is een mooi signaal, een mooie spiegel, een mooi voorteken voor het komende jaar. Dat is waar het komend jaar alles om gaat draaien. Zelfbekrachtiging. Tijd voor het zelf, ontwikkeling en groei. Los koppelen van de massa maar tegelijkertijd samen werken met alle delen van mezelf en vanuit kracht en verbinding het leven leiden waar ik NU klaar voor ben. Ondersteund door begeleiders en gidsen, het mooiste uit mijzelf weten te halen, de grootsheid erkennen, de Goddess verwelkomen en samen op gaan voor een mooi geheel. Heelheid! Alle stukjes bij de hand nemen van wie ik ben en samen de heelheid uitstralen zodat een ieder de vonk, de ster, kan waarnemen en vanuit vrije keus de weg mee kan bewandelen in expansie en groei. De mensheid en de aarde brengen naar een hoger plan, een nieuwe dimensie in 2012, het jaar waar we al eeuwen lang naar toe hebben geleefd. 

Dit weekend ben ik aangekomen in een nieuwe periode, een nieuwe tijd, waar tijd niet meer bestaat, maar vernieuwing hoogtij viert. 

Happy New Year!

 





© Centre for conscious creation 2012